Hastanemizin 1. Yıldönümünü Kutladık.
23 Şubat 2020

Hastanemizin hizmete açılışının 1. yıl dönümü nedeni ile kutlama programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Mehmet YILDIZ, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul ÇETİN, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Etlik Kamu Hastaneleri Başkanlığı Başkan Yardımcısı Hasan ARSLANOĞLU, Başhekimimiz Uzman Doktor Doğan AKDOĞAN ve yönetim kadromuz  başta olmak üzere tüm hastane çalışanları katıldı.
Programımız Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının manevi huzurunda saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başladı. Ardından Başhekimimiz Uzm. Dr. Doğan AKDOĞAN kürsüde söz aldı ve Pursaklar’a hizmet etmenin kendileri için bir mutluluk nedeni olduğunu belirtti. ‘‘Hastane Bahçesine asfalt, kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesi çalışmaları sonrası hastanemizin çehresinin değiştiğini ifade ettikten sonra, hastanemizin bugünlere gelmesinde destek ve katkılarını esirgemeyen Pursaklar Belediye Başkanına teşekkürlerini sunarak konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Pursaklar Belediye Başkanımız Sayın Selçuk ÇETİN kürsüde söz aldı. Başkan Çetin: Var gücümüzle Hastanemize  destek olmaya devam edeceğiz’’ diyerek sözlerine başladı. İnsan hayatının her şeyden önemli olduğunu vurguladı ve ‘‘İlçemizde sağlık alanında yapılan yeniliklerden gurur duyduğunu ifade etti. Hastanemizde görev yapan tüm doktor, hemşire ve görevli personel ellerinden gelen çabayı gösterdiğine değinen Belediye Başkanımız, bundan sonra da aynı duygularla destek vermeye var gücümüzle devam edeceğiz" sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Ardından Pursaklar Kaymakamımız Mehmet Yıldız kürsüde söz aldı. ‘‘Hastanemizin sağlık hizmetlerini yükseltmek için Kaymakamlık olarak elimizden geleni yapmaya her zaman hazır olduklarını ifade etti. Hizmet yelpazesine yenilerini ekleyen hastanemize teşekkürlerini sundu. Sayın Mehmet YILDIZ; Başhekimimiz, müdürümüz ve hastanemiz personellerine çalışmalarında başarılar dilerim’’ diyerek sözlerine son verdi.

Konuşmaların ardından Hastanemizde yapılan Türkiye’deki en büyük kilitli parke taşı motifi döşemesi, asfalt serimi, kaldırımların yenilenmesi ve çevre düzenlemesinden dolayı Pursaklar Kaymakamımız Sayın Mehmet Yıldız ve Başhekimimiz Uzm. Dr. Doğan AKDOĞAN tarafından, Belediye Başkanımız Ertuğrul Çetin'e teşekkür edilerek plaket takdiminde bulunuldu.

Programımız Ulus Devlet Hastanesi'nden Pursaklar Devlet Hastanesine taşınma sürecini içeren video gösterisiyle devam etti. Gösteride, hastanemiz personellerinin gösterdikleri özverili çalışmalar sunuldu. Duygusal anlarında yaşandığı gösterinin ardından Fizyoterapistimiz Seyit Ali AYKAÇ'ın önderliğinde hastanemiz çalışanlarından oluşan koromuz sahne aldı. Koromuzun seslendirdiği güzel eserlerin ardından TRT sanatçısı Tülay ÖRTEN YILDIZ  yurdumuzun çeşitli yörelerinden ve isteklerden oluşan türkülerini seslendirdi. Programımız ikramlarla sona erdi.

YILDÖNÜMÜ (11).JPG
YILDÖNÜMÜ (13).JPG
YILDÖNÜMÜ (14).JPGYILDÖNÜMÜ (3).JPG
YILDÖNÜMÜ (26).JPGYILDÖNÜMÜ (16).JPG
YILDÖNÜMÜ (64).JPG
YILDÖNÜMÜ (5).JPG
YILDÖNÜMÜ (59).JPGYILDÖNÜMÜ (8).JPG
YILDÖNÜMÜ (49).JPGYILDÖNÜMÜ (50).JPG
YILDÖNÜMÜ (52).JPGYILDÖNÜMÜ (51).JPG
YILDÖNÜMÜ (62).JPG
YILDÖNÜMÜ (60).JPGYILDÖNÜMÜ (53).JPG
YILDÖNÜMÜ (19).JPGYILDÖNÜMÜ (20).JPG
YILDÖNÜMÜ (1).JPGYILDÖNÜMÜ (21).JPG
YILDÖNÜMÜ (24).JPGYILDÖNÜMÜ (22).JPG
YILDÖNÜMÜ (29).JPGYILDÖNÜMÜ (28).JPG


YILDÖNÜMÜ (31).JPGYILDÖNÜMÜ (30).JPG
YILDÖNÜMÜ (35).JPGYILDÖNÜMÜ (36).JPG
YILDÖNÜMÜ (38).JPG
YILDÖNÜMÜ (37).JPG
YILDÖNÜMÜ (40).JPGYILDÖNÜMÜ (39).JPG
YILDÖNÜMÜ (42).JPGYILDÖNÜMÜ (41).JPG
YILDÖNÜMÜ (43).JPGYILDÖNÜMÜ (44).JPG
YILDÖNÜMÜ (45).JPGYILDÖNÜMÜ (46).JPG
YILDÖNÜMÜ (47).JPG